LIVE VIDEO PRODUCTION

HAMORECORDS

about

Priamy prenos alebo videozáznam

Prekonáme vaše očakávania!

Atmosféru vašich koncertov, divadelných predstavení, konferencií alebo iných podujatí naživo prenesieme do vašich home office, obývačiek, mobilov alebo počítačov a tak Vám ich pomôžeme priniesť širokému publiku. Online priestor je pre Vás a vašu prezentáciu ako stvorený!

Štandardne ponúkame štvorkamerový live prenos spolu so záznamom, ale na základe vašich požiadaviek môžeme použiť až 8 kamier.

A čo je najlepšie? Ihneď po skončení podujatia máte k dispozícii už postrihaný záznam, ktorý je v prípade dohody možné ešte postprodukčne upraviť.

Čo ponúkame?

Naše služby

Nakrúcanie

Videozáznamy, animované videá, zostrihy s hudbou alebo voiceoverom, dokrútky, propagačné videá.

Postprodukcia

Strih videa, titulkovanie, obraz v obraze, ozvučenie, propagačný zostrih, dabing

Naša technika

Disponujeme profesionálnou záznamovou a projekčnou technikou značiek Blackmagic Design, Sony, Panasonic, Rode, Allen&Heath, zvukovými a obrazovými réžijnými pultami a aj špeciálnou technikou (jimmy jib, steadycam, dron...)

Náš tím

Sme tím profesionálov, ktorí za kamerou trávia čas nielen pri výrobe denného spravodajstva pre viaceré médiá, ale tomuto odboru sa vášnivo venujú aj vo svojom voľnom čase. V poslednom období sme mali príležitosť pomôcť počas pandemickej situácie množstvu zaujímavých projektov, ktoré by sa v opačnom prípade nemohli uskutočniť. Presunúť podujatia do online priestoru bol krok, vďaka ktorému sa umelci mohli pripomenúť svojim divákom, ale aj diváci si mohli spríjemniť chvíle lockdownu iným programom. Myslíme si však, že online priestor je miesto, ktoré po tomto ťažkom období nezostane zabudnuté a mnohé koncerty, festivaly a iné eventy si tu nájdu svoje miesto zároveň so živými podujatiami.

Miroslav “Mirec” Hamar
Režisér a kameraman
Jakub Drmla
kameraman, technik
Róbert Gajdoš
zvukár
Jakub Gallo
Kameraman
Mário Herman
Kameraman
Miloš Hrabovský
video a IT technik
Nikola “Niko” Soldán
Kameraman
Martin Staňo
Kameraman

Referencie

"Všetko je zrazu jednoduchšie, keď spolupracujete s ľuďmi, ktorí milujú svoju prácu a napľňajú ju aj profesionalitou. Mirec a jeho partia sú ľudia, ktorí túto teóriu premieňajú na realitu a ja som im za to vďačný... Objímam."
Martin Geišberg
live at Barmuseum
"Bolo mi potešením s Mirkom pracovať, kedže jeho profesionalita a cítenie pre detaily z neho priam srší. Dalo sa na neho spoľahnúť a chválim ho za jeho chladnú hlavu pri riešení vypätých situáciách. Je to proste profík 😂"
Juraj Hnilica
projekt Láska spája
Tento rok začal festival HUDBA SVETA ŽILINA spoluprácu s firmou HAMOrecords, nakoľko nás situácia donútila presunúť sa do online priestoru. Keďže to boli pre nás neznáme vody, veľmi mám pomohli rady a odporúčania Mira Hamara. Samotná výroba aj post produkcia bola plynulá a profesionálne prevedená, samozrejmosťou boli dodržané termíny a časy, takže z našej strany maximálna spokojnosť. V spolupráci budeme určite pokračovať aj v budúcnosti.
Martin Noga
riaditeľ festivalu HUDBA SVETA Žilina

Partneri